Silberspace Larp

larpy 2019
Indiana dnia luty 14 2019

LARPY SILBERSPACE 2019

Larpy osadzone w świecie science fiction inspirowanym śwaitem Silberberg. Główną rolę rozgrywa tutaj ASG, oraz elementy survivalowe. Fabuła toczy się nieprzerwanie, a grupy mają swoich opiekunów prowadzących którzy pomagają graczowi w uzupełnianiu wiedzy o świecie.


17 -19.05 - SILBERSPACE: Misja na Orini - RUN DRUGI. Re-edycja pierwszej fabuły w skróconej, skoncentrowanej wersji.
Przygodowo-wojenny larp w klimacie sci-fi mieszanym z fantasy, bazujący na strzelance ASG, z elementami survivalu. Gra mocno nastawiona na konfrontacje między graczami.

Na odległej planecie na obrzeżach zamieszkałej Srebrnej Przestrzeni utracono kontakt z placówką naukową. Trzy oddziały rywalizują, by odkryć, co stało się z naukowcami.26 -29.08 - SILBERSPACE: Dzieci Ei - RUN PIERWSZY. Przygodowo-wojenny larp w klimacie sci-fi mieszanym z fantasy, bazujący na strzelance ASG, z elementami survivalu. Gra silnie nastawiona na konfrontację między graczami.

W zamieszkałym obszarze galaktyki, w Srebrnej Przestrzeni, trzy mocarstwa toczą wyścig o wiedzę i zasoby. Czy zrozumieją ostrzeżenia, jakie znaleźli, czy zignorują je, aż będzie za późno…